سلب مسئولیت .

وب‌ سایت چه هتلی، یک وب‌ سایت تخصصی در زمینه گردشگری است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند. .

مطالب مندرج در این وب سایت تنها جنبه اطلاع رسانی داشته و بدون اعلام در سایت بصورت دوره ای مورد بازنگری و ویرایش قرار می گیرند. مسئولیت استفاده از مطالب وب سایت بعهده کاربران است. مسئولیت نوشته های کاربران در بخش نظر سنجي سایت بعهده نویسنده بوده و سایت چه هتلي هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد. هر چند، مدیریت سایت همواره بر محتوای مطالب با استفاده از ابزارهای گوناگون نظیر پست نامناسب نظارت کرده و مطالب، عكسها و نظرات غیر اخلاقی، توصیه های گمراه کننده، و مطالب نامناسب را حذف خواهد کرد. .

لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت چه هتلی مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت. .

چنانچه مطالب و یا نظرات خلاف واقع و یا توهین آمیز از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم چه هتلی بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید. .

کاربران پس از درج مطالب، نظرات و درج تور، قادر به تغییر اطلاعات وارده نمی باشند. .

وب سایت www.Chehoteli.com یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد. .

کاربران می توانند همچنین با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی info@chehoteli.com شکایات خود را نسبت به انتشار نظرات و یا مطالب غیر مرتبط و یا غیر مجاز به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند. .

مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر چهارده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند. .

در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد. .

در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد. .

چنانچه کاربران با ارائه مطالب نامناسب و یا ثبت نظرات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی سایت را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت . .

انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد. .

درج هرگونه مطلب مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت چه هتلی ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. .

هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد. .

.

تبلیغات.

سایت چه هتلي در قبال کیفیت، کمیت، و محتوای کالا و خدمات تبلیغ شده در سایت مسئولیتی نداشته و تمامی مسئولیت متوجه تبلیغ کننده است. .

.

کپی برداری.

بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نام چه هتلی به صورت www. Chehoteli.com به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت. .

همه اطلاعات، متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال شرکت ايفا به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون ذکر منبع و یا بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی دارد . کلیه حقوق این سایت متعلق به شركت ايفا میباشد. .

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید..